Vingio kino teatre startavo meninė akcija „Kiekvienas Pikselis Kainuoja“

Vingio kino teatre startavo meninė akcija „Kiekvienas Pikselis Kainuoja“

Kartu su 14-tojo  „Scanoramos“ kino festivalio pradžia, „Forum Cinemas Vingio“ multiplekso foje įsižiebė NSO – Neatpažįstamas, bet Stabilus Objektas – masyvi šviesdėžė. „Ką tai reiškia?“ – šiandien klausė ne vienas festivalio lankytojas.

„Scanoramos“ žiūrovus sudominusi šviesdėžė, tai meninė antipiratinė akcija „Kiekvienas Pikselis Kainuoja“. Akcija vyksta nuo lapkričio 4 iki lapkričio 13 d.

„Scanorama“ dėkoja visiems savo žiūrovams, kurie renkasi kino filmus žiūrėti legaliai, ir siūlo jiems sudalyvauti pramoginėje akcijoje: užklijuoti pikselio lipduką ant šviesdėžės, jam skirtoje vietoje.

„Kiekvieno žiūrovo pasirinkimas žiūrėti kino filmus legaliai, o ne juos parsisiunčiant, yra lygiai toks pat svarbus kaip ir kiekvienas pikselis kino ekrane. Norime paskatinti žiūrovus pamatyti save kaip didelių pasaulinių procesų dalį netradiciniu ir įdomiu būdu,“ – sumanymo ištakas atskleidžia akcijos autorė Rūta Bučiūnaitė.

Per dešimt dienų visų „Scanoramos“ žiūrovų ir „Forum Cinemas Vingis“ lankytojų užklijuoti pikseliai suformuos bendrą, kolektyvinį meno kūrinį.

Kas tai bus? Klijuokite pikselius, ir netrukus sužinosite!

Sudalyvauti akcijoje bei savąjį pikselį gauti galite „Forum Cinemas Vingis“ kasose, arba „Scanoramos“ informacijos centre.