514-as KABINETAS

Vaizdai

Dabar viskas kitaip, tiesa?

Dabar gerokai daugiau atspalvių.

 
Kartais pasielgti teisingai ir kartu tinkamai – neįmanoma. Į tokią situaciją patenka Izraelio karininkė Ana. Ji 514-ame kabinete apklausia kolegas, kurie patruliuodami okupuotose teritorijose peržengė leistino elgesio ribas. Jauna, graži ir ryžtinga moteris drąsiai kasasi prie tiesos. Tarp apklausų ji be skrupulų mylisi su kolega, kuris netrukus ves kitą. Ana neklausia savęs, ar elgiasi teisingai, ji turi savo kodeksą ir juo vadovaujasi. Tačiau ar žmogus gali numatyti visas savo elgesio pasekmes?
 
„514-as kabinetas“ realistiškai ir įtaigiai pasakoja apie Izraelio kasdienybę. Filmas sukurtas už minimalų biudžetą, apklausiamus kareivius jame vaidina tikri Izraelio armijos nariai.
 
„Šis tikrų įvykių įkvėptas filmas – tai mikrokosmosas, atskleidžiantis eilinio Izraelio piliečio vertybių ir įsitikinimų dvilypumą. Minimalistinis stilius leidžia žiūrovams pasinerti į personažų vidinį pasaulį. Kinas – tarsi kvėpavimas“, – sako režisierius Sharonas Bar-Zivas.
 
 
Festivaliai: 

Tribekos kino festivalis – specialusis žiuri apdovanojimas geriausiam naujam režisieriui; Tarptautinis Roterdamo kino festivalis – pristatytas programoje „Šviesi ateitis“.

 

Sharon Bar-Ziv

Scenaristas, režisierius ir prodiuseris Sharonas Bar-Zivas gimė Tel Avive. Baigė kino studijas Tel Avivo universitete. 10-ajame dešimtmetyje vaidino kine ir televizijos serialuose, vėliau dirbo scenaristu ir reklamos tekstų autoriumi. „514-as kabinetas“ yra jo pirmasis ilgametražis filmas.