90 MINUČIŲ

Vaizdai

Žaidimas baigtas.

Išeik. Tu čia nebelaukiamas.

Johanas gamina „paskutinę vakarienę“, Fredas dieną prieš vyriausiojo sūnaus gimtadienį aplanko vaikus ir buvusią žmoną, Trondas tuoj neteks savitvardos prieš ką tik pagimdžiusią moterį. Šie trys vyrai dar drąsiai vaikšto gatvėmis, mes juos galime laikyti gerbiamais visuomenės nariais, vadinti žmonėmis. Dar devyniasdešimt minučių – laukiant to, kas neišvengiama.
„Svarbiausia šiame filme man buvo papasakoti istoriją iš vyrų perspektyvos. Aš noriu, kad žiūrovas pajustų ir suprastų, iš kur kyla jų pyktis. Noriu atskleisti, kaip žmonės tampa žvėrimis“, – sako režisierė Eva Sørhaug.
Festivaliai: 

Toronto tarptautinis kino festivalis.

Eva Sørhaug

Eva Sørhaug gimė 1971 m. Baigė socialinių mokslų bakalauro studijas Oslo universitete. San Francisko menų universitete įgijo kino magistro laipsnį. Taip pat studijavo Stokholmo dramos menų akademijoje. Baigusi studijas, Eva Sørhaug režisavo kelis trumpametražius filmus, o 2008 m. debiutavo ilgametražiu „Atšalę priešpiečiai“. Šis filmas buvo pristatytas daugybėje kino festivalių visame pasaulyje, jį rodė ir „Scanorama“.