AŠ, ANA

Didžiausias žmogaus trūkumas –

nežinoti savo pašaukimo.

 
Ji lankosi vakarėliuose, skirtuose susipažinti vienišiams, klaidžioja tamsiomis Londono gatvėmis ir nepriekaištingai pasitempusi rymo darbe. Tokia per šešiasdešimt perkopusios elegantiškos ir mąsliai žvelgiančios Anos (Charlotte Rampling) kasdienybė. Ankstyvą ūkanotą rytą vieno daugiabučio foje ji prasilenkia su kiek nuvargusiu, bet žaviu vyriškiu. Bernis nužvelgia jos kojas, Ana nusišypso. Tarp jų akimirksniu užsižiebia simpatija. Tačiau jis, taip ir neišdrįsęs moters užkalbinti, nužingsniuoja galvodamas apie daugiabutyje įvykdytą kraupią žmogžudystę. Jų keliai susikerta dar kartą. Užsimezgus romantiškai pažinčiai, jiedu net neįtaria, kad abiejų mintys sukasi apie tą patį įvykį. „Aš, Ana“ – tai detektyvinė mozaika, iš mįslingų fragmentų dėliojanti vienos moters istoriją.
 
„Nuare, priešingai negu trileryje, visa istorija persmelkiama moralinio dvilypumo. O filmo personažų veiksmus valdo jų tamsioji pusė, kurią taip įdomu tyrinėti“, – sako režisierius Barnaby Southcombe’as.
 
 
Festivaliai: 

Pristatytas Berlyno tarptautiniame kino festivalyje.

Barnaby Southcombe

Barnaby Southcombe’as, Charlotte Rampling ir Bryano Southcombe’o sūnus, gimė 1972 m. Režisieriaus karjerą pradėjo teatre, vėliau perėjo dirbti į televiziją. Dirbo režisieriaus asistentu, o vėliau režisavo keletą populiarių televizijos serialų. Kine debiutavo filmu „Aš, Ana“.