ATSIPRAŠAU, KAD SUTRUKDŽIAU

Vaizdai

Bet tu neturi teisės būti teisi!

Helena keistuolė, o jos gyvenimas – vieni nesusipratimai, nes ji atkakliai ir tikslingai ieško vyro. Ne mylimojo, o to, kuris prieš 23 metus pradėjo ją. Motina merginą prižiūri kaip nekaltą mergelę, naktimis rakina jos kambarį ir koketuoja mėtydama užuominas apie galimus kandidatus į tėvus. Taip jai išsprūsta, kad miesto teatro režisierius galėtų būti jis. Helena išdumia į teatrą ir... gauna ten darbelį. Savo šuniui. Tačiau netrukus ji visiems įsipyksta, mat kišasi į svetimus reikalus ir nenulaiko liežuvio už dantų. Mergina ima suvokti, kad ne ji, o ją supantys žmonės yra keisti. Troškimas rasti tėvą slopsta, bunda nauji jausmai ir norai. Tai juodojo humoro komedija apie savęs ir vietos pasaulyje paieškas.
 
„Pagrindinė filmo veikėja Helena – jauna, drovi, nesubrendusi, bendravimo įgūdžių neturinti mergina, tačiau ji protinga ir gabi. Jai aš linkiu viso ko geriausio. Tai tipas, kurį aš pažįstu įvairiomis formomis tikrovėje, tačiau dar nesu matęs kine“, – sako režisierius

Henrik Ruben Genz

Henrikas Rubenas Genzas gimė 1959 m. Danijoje. 1995-aisiais baigė nacionalinę Danijos kino akademiją. Jo trumpametražis filmas „Broli, mano broli“ tapo tarptautinių festivalių numylėtiniu, pelnė apdovanojimą Berlyno kino festivalyje ir buvo nominuotas „Oskarui“. Pirmasis režisierius ilgametražis filmas „Toks kaip Hoderis“ taip pat buvo populiarus festivaliuose. Juosta apdovanota Buenos Airėse, Čikagoje, Londone, Zline ir kitur. „Scanorama“ jau rodė du režisieriaus filmus – „Kinės vyras“ (2006 m.)
ir „Siaubingai laimingas“, kuris laimėjo pagrindinį apdovanojimą Karlovi Varų kino festivalyje (2008 m.).