BITLAI

Vaizdai

Groti grupėje ar šokti iš dešimties metrų aukščio galima tik dėl vienos priežasties – merginų.

Septintojo dešimtmečio Oslas juda „The Beatles“ ritmu. Jam pritaria Kimas, Gunaras, Olė ir Sebas. Ketveriukę užvaldo mintis atkartoti legendinės grupės sėkmę. Vaikinai nesitraukia nuo plokštelių grotuvo, ragauja pirmuosius alkoholio gurkšnius, konfliktuoja su mokytojais ir taupo išsvajotiems instrumentams, paaugliškai kišenei kainuojantiems tiek, kiek Amerikai „Apollo 11“ nusileidimas Mėnulyje. Svajonės apie šlovę, vakarėlius ir merginas neskuba pildytis, bet iš vaikų virsti suaugusiaisiais sekasi jau geriau.

Festivaliai: 

Tarptautinis Riversaido kino festivalis – publikos simpatijų prizas ir komisijos prizas geriausiam ilgametražiam filmui; Norvegijos kino apdovanojimai „Amanda“ – geriausio operatoriaus darbo ir geriausio produkcijos dizaino nominacijos; pristatytas Tarptautiniame Geteborgo kino festivalyje.

Peter Flinth

Peteris Flinthas gimė 1964 m. Danijoje, 1993-aisiais baigė Danijos kino mokyklą. Jis sukūrė ne vieną reklamą ir trumpametražį filmą, režisuoja televizijos laidas ir filmus. Pirmąjį ilgametražį filmą jis pristatė 1997 m. – viduramžių nuotykių drama „Erelio akis“ buvo palankiai įvertinta kritikų ir pelnė net penkis „Robert“ apdovanojimus. Vėliau režisavo filmus vaikams „Olseno gauja“ (2001) ir ne vieną prizą iškovojusį „Fakyrą“ (2004). 2005-aisiais Švedijoje jis sukūrė vieną iš kriminalinio filmo „Wallander“ dalių, vėliau pristatė du nuotykių filmus apie karalių Arną.