BOBOS KAŽKOKIOS KITOKIOS

Vaizdai

Ką aš galiu pasakyt?

Tik savižudis gali pradėti diskusiją su moterim.

 

 
„Bobos kažkokios kitokios“ – niūriai komiškas naktinis pasivažinėjimas su dviem užkietėjusiais šovinistais, kelionės metu apkalbančiais ne ką kitą, o moteris. Nuo vyrams neperprantamų „dailiosios lyties“ vairavimo ypatybių prasidėjęs pokalbis ilgainiui paliečia daugelį dalykų – moterų elgesį ir įpročius gatvėje, lovoje, tualete, keliagubas jų pavardes, lyčių lygybės idėją ir vis labiau įsigalintį feminizmą. Pikti ir nepatenkinti bendrakeleiviai su pasimėgavimu apkalba savo žmonas, buvusias merginas ir dalijasi skaudžiomis istorijomis iš kasdienės būties ir buities su moterimis.
 
„Prieš pradedant filmuoti, aktoriai paklausė, ar nebijau. Atsakiau, kad net labai. Visada bijau dėl naujo filmo, nes nekuriu saugių, konvencionalių filmų. Mane domina ekstremali rizika. Nesu iš prigimties drąsuolis, tačiau dėl to, kad bijau bijoti, imuosi ekstremaliai ekstremalių projektų“, – naujausią savo filmą komentuoja režisierius ir scenarijaus autorius Marekas Koterskis.
 
 
Festivaliai: 

Tarptautinis Karlovi Varų kino festivalis – dalyvavo programoje „Kitoks žvilgsnis“.

Marek Koterski

Marekas Koterskis gimė 1942 m. Krokuvoje. Studijavo lenkų literatūrą ir meno istoriją Vroclavo universitete. Vėliau baigė režisūros studijas Lodzės nacionalinėje kino mokykloje. Daug metų dirbo teatro režisieriumi, sukūrė dokumentinių filmų apie teatrą ir jo žmones. 1984 m. debiutavo filmu „Pamišėlių namai“, kitas režisieriaus filmas „Vidinis gyvenimas“ (1986) sulaukė tarptautinio pripažinimo. „Kvailio diena“ (2002) buvo pristatytas Berlyno ir Karlovi Varų kino festivaliuose.