FATHER

Vaizdai

Išėjęs paskutinį kartą, prisišaukiau kokiu tai būdu tokią moterį, kuri sutiko su mano mintim, su mano tikslu. Kuri taip pat norėjo vaikų.

 

Vidas Zenonas Antonovas, pavogęs milijoną rublių iš įvairių valstybinių įstaigų, yra įrašytas į įdomiausių XX amžiaus Sovietų Sąjungos nusikaltėlių knygą. Jis planavo pabėgti į Afriką ir kartu su bendraminčiais pagrobė keleivių pilną lėktuvą. 15-oje skirtingų kalėjimų Antonovas praleido 20 savo gyvenimo metų. Šiandien jam 71-eri. Jis turi didelę šeimą – 10 vaikų, 2 anūkus ir naujagimį sūnų.
 
„Be abejo, dvidešimt metų kalėjimuose ir nusikalstama veikla, kuria aš užsiiminėjau laisvėje, pakeitė mane iš esmės. Bet jaučiau, kad dar turiu jėgų ir galimybę sukurti tokią šeimą, apie kurią kalbėjo mano tėvas ir senelis“, – sako Vidas Zenonas Antonovas.
 

Marat Sargsyan

Maratas Sargsyanas gimė 1978 metais Armėnijoje. Būdamas 13-os, jau dirbo Kirovakano vietinėje televizijoje kaip operatorius ir montuotojas. 1994 metais su šeima atvykęs į Lietuvą toliau tęsė darbą įvairiuose TV projektuose, sukūrė daugiau kaip dešimt apdovanojimus pelniusių muzikinių klipų, o 2005 metais įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurią baigė 2011-aisiais įgijęs kino režisūros magistro laipsnį.