GARSIAU UŽ BOMBAS

Vaizdai

Jie tave myli. Tu tai jauti. Ir tu juos myli labiau už viską pasaulyje. Bet vis tiek jautiesi, lyg trukdytum. Trukdytum jiems gyventi savo gyvenimus. Vėl jautiesi, lyg būtum ne namie. Negali sakyti, kad jie nenori tavęs matyti. Bet jiems tavęs nereikia.

Praėjus trejiems metams po žmonos Izabelės žūties, Džynas vėl bando rasti ryšį su sūnumis – užsisklendusiu paaugliu Džona ir ką tik tėvu tapusiu Konradu. Namuose vis dar tvyro Izabelės dvasia, o namiškiai nepaliauja klausti „kodėl?“, net jei atsakymas jau seniai aiškus. Stumdami nuo savęs slogias mintis, jie ieško užmaršties – darbo, kompiuterinių žaidimų, sekso. Tačiau liūdesys, savas ir svetimas, visad greta. Kaip priimti kito skausmą, kai gerklę spaudžia savasis? Kaip atversti naują lapą ir išmokti gyventi toliau?

„Filmo veikėjai bando susidoroti su netekties skausmu. Vis dėlto tai yra daugiau nei istorija apie sielvartą, tai filmas apie žmogaus tapatybę ir atmintį, apie tai, kaip kiekvienas tuos pačius įvykius prisimena skirtingai ir kaip tai veikia jų asmenybes“, – sako režisierius Joachimas Trieras.

Fimą galite žiūrėti namų kino teatre „ePasaka“: http://www.epasaka.lt/lt
 

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje; Miuncheno kino festivalis – dalyvavo ARRI / OSRAM konkursinėje programoje; pristatytas Europos kino apdovanojimams.

Joachim Trier

Norvegų režisierius Joachimas Trieras gimė 1974 m. Kopenhagoje. Nuo 1995 m. režisuoja ir rašo scenarijus. Studijavo Europos kino mokykloje Danijoje, vėliau Nacionalinėje Bekonsfildo kino ir televizijos mokykloje Anglijoje. Dirba reklamų režisieriumi. Pirmasis jo ilgametražis filmas „Repriza“ (2006) pelnė tris Norvegijos kino apdovanojimus „Amanda“, buvo apdovanotas tarptautiniuose kino festivaliuose. 2011-aisiais Kanų kino festivalio programoje „Ypatingas žvilgsnis“ pristatytą ir kritikų simpatijas pelniusį antrąjį režisieriaus filmą „Oslas, rugpjūčio 31-oji“ taip pat rodė ir „Scanorama“.

 

 

 

Filmą pristato: