GERIAUSIOS DRAUGĖS AMŽINAI

Vaizdai

Mes visą laiką kalbam apie žmones,

kurių nepažįstam!

Laura ir Kristina – nerūpestingos paauglės. Jų galvos pramuštos juokais ir šėliojimais, o fantazijas audrina dar neištirtas seksualumas. Jos – geriausios draugės. Geriausios draugės amžinai... Bet vieną dieną mokykloje pasirodo naujokė Marija ir merginų draugystė patiria išbandymą. Laura susižavi naujoke ir visa galva pasineria į keistus ir drąsius jos sumanymus. Ši jaunatviška istorija pasakoja apie sudėtingus paaugliškus virsmus, draugus ir priešus, pasitikėjimą ir išdavystę, meilę ir pirmus kartus.
 
„Norėjau sukurti filmą, kuris trykštų gyvenimu. Ankstesniame mano filme buvo kalbama apie gyvenimo džiaugsmo nejutimą, šis – alsuoja troškimu gyventi. Jis dinamiškesnis ir energingesnis, tiek savo turiniu, tiek forma“, – sako režisierius Kasparas Munkas.

Kaspar Munk

Kasparas Munkas gimė 1971 m. 2006 m. baigė alternatyvią kino mokyklą „Super 16“. Sukūrė keletą trumpametražių filmų, o 2010 m. debiutavo ilgametražiu filmu „Apkabink mane“. Filmas buvo apdovanotas tarptautiniuose kino festivaliuose. „Geriausios draugės amžinai“ yra antrasis režisieriaus ilgametražis filmas.