IŠKRYPĖLIŲ PARKAS

Vaizdai

Pasaulis pilnas žmonių, kurie norėtų su mumis susidoroti. Pilna tokių, kurie nori mus nuteisti tiesiog gatvėje, kurie išgėrę nusprendžia susidoroti su „kūdikių prievartautojais“, kaip jie mus vadina.

Būdamas 22-ejų Džefas internete ieškojo vyresnės sekso partnerės. Rado, tačiau kitokią, nei tikėjosi. Patriką atstūmė mergina. Treisę vaikystėje išnaudojo tėvas. Tokia jų – „Iškrypėlių parko“ gyventojų – praeitis. Floridoje įsikūrusiame Integracijos į visuomenę centre gyvena buvę seksualiniai nusikaltėliai, kasdien kovojantys su savo vidiniais demonais ir visuomenės panieka. Nes Amerikoje niekada negali būti „buvusiu“ seksualiniu nusikaltėliu.

„Šis filmas yra apie nusikaltimus, kurie dažnai pernelyg skaudūs ar pernelyg nepatogūs, kad apie juos kalbėtume, ir apie žaizdas, kurias jie atveria. Žmonės, įvykdę šiuos nusikaltimus, – tai kaimynai, kurių niekas nenori turėti, todėl jie tampa visuomenės atstumtaisiais“, – sako filmo režisieriai Frida ir Lasse Barkforsai.

Festivaliai: 

Sandanso kino festivalis – dalyvavo „Pasaulio dokumentikos“ konkursinėje programoje, specialusis komisijos prizas; Geteborgo kino festivalis – geriausio Šiaurės šalių dokumentinio filmo nominacija; CHP:DOX (Tarptautinis Kopenhagos dokumentinių filmų festivalis) – „Nordic Dox“ nominacija.

Frida Barkfors, Lasse Barkfors

Frida Barkfors gimė Švedijoje. Buvo viena jauniausių kino režisūros studentų Nacionalinėje Danijos kino mokykloje. Jos diplominis darbas „Tick Tick Boom“ (2009) pelnė ne vieną apdovanojimą ir buvo pasirinktas kaip Danijos kino mokyklos pretendentas studentų „Oskarams“.

Lasse Barkforsas baigė studijas Karališkojoje Danijos menų akademijoje, kūrė videomeną.

Dokumentinė juosta „Iškrypėlių parkas“ yra poros debiutas kine.