IŠSIILGĘ NAMŲ

Vaizdai

Jei nori, kad taptume artimos, nustok apsimetinėti, kad esi normali motina.

Šarlotė valiūkiškai šypsosi psichologės kabinete – psichologė jai visai nereikalinga. Jai 28-eri, bet santykiai su motina pašlijo dar tada, kai Šarlotė buvo įsčiose. Jos motina daugybę metų slėpė, kad prieš susilaukdama jos turėjo kitą vaiką. Dabar niekada nematytas Šarlotės brolis Henrikas sugrįžta į jos gyvenimą. Šarlotė ir Henrikas, niekada neturėję normalios šeimos, bando ją sukurti patys. Ribų tam nėra.

„Filmas pasakoja apie gėdą, kurią žmonės patiria nesulaukdami meilės. Meilė yra pamatinis troškimas ir žmonės gali daug kam ryžtis, kad pasijustų mylimi“, – sako režisierė Anne Sewitsky.

Festivaliai: 

Sandanso kino festivalis – Didžiojo žiuri prizo nominacija; Tarptautinis Geteborgo kino festivalis – geriausio Šiaurės šalių filmo nominacija; pristatytas Tarptautiniame Toronto kino festivalyje.

Anne Sewitsky

Anne Sewitsky gimė 1978-aisiais Osle. 2006 m. ji baigė režisūros studijas Norvegijos kino mokykloje. 2010 m. debiutinė ilgametražė komedija „Nesveikai laiminga“ buvo šiltai sutikta Sandanso kino festivalyje ir laimėjo Didįjį žiuri prizą. Šį filmą taip pat rodė ir „Scanorama“. Antrasis filmas „Totaliai tikra meilė“ (2011) Berlyno kino festivalyje atidarė programą „Generation Kplus“. Šiuo metu A. Sewitsky dirba ir televizijoje, kur režisuoja įvairius televizijos serialus.