JAUNOJO EDO AISTROS

Vaizdai

Tu žiūrėk, kokia merga!

Papai kaip atominė jėgainė!

Seksas. Apie tai sukasi visos Eduardo mintys. Apie tai nuolat plepa geriausias jo draugas. Apie tai, rodos, galvoja net vaikino tėvai, kurie bando jį supiršti su žavia kaimyne, bei mažoji sesuo, kuri įnirtingai ieško kalaitės savo šuneliui. Atrodytų, visas pasaulis staiga susimokė prieš Eduardą. Žinoma, viskas būtų puiku, jei ne delikati vaikino problema. Jis kenčia nuo fimozės – bet kokia sueitis jam kelia fizinį skausmą. Gydytojų patarimai nepadeda, o operacijos jis bijo kaip velnio. Ką daryti, kai tau septyniolika, už lango vasara, o aplink sukasi žavios bendraamžės? Ką daryti, kai nori, bet negali?

„Filme norėjau sukurti į kampą užspęsto paauglio portretą. Kontrastą tarp protagonisto ir jo aplinkos, tarp to, kas jį verčia jaustis nesaugiai, ir to, kas stabilu aplinkiniame pasaulyje. Šie elementai ir jų priešprieša verčia herojų nuolat jausti įtampą, o suaugusiųjų pasaulis rodosi labai intensyvus“, – sako režisierius Duccio Chiarini.

Festivaliai: 
Berlyno kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje „Generation Kplus“; Tarptautinis Sietlo kino festivalis – geriausio jaunojo režisieriaus nominacija; Venecijos kino festivalis – AKAI tarptautinis kino festivalio apdovanojimas – specialusis paminėjimas; Stokholmo kino festivalis „Junior“ – geriausio filmo 11–19 metų jaunuoliams nominacija.

Duccio Chiarini

Duccio Chiarini baigė teisės studijas Florencijos universitete, taip pat mokėsi Londono kino mokykloje. Sukūrė keletą trumpametražių filmų, tarp jų – „Vieniši kartu“ (2005), pelnęs ne vieną apdovanojimą. Režisieriaus filmas „Hit the Road, Granny“ (2011) rodytas daugybėje festivalių visame pasaulyje. „Jaunojo Edo aistros“ yra pirmasis ilgametražis režisieriaus filmas, jo premjera įvyko Venecijos kino festivalyje.