JŪRA, JOKIO SEKSO IR SAULĖ

Vaizdai

Pirma mano laisva vasara per dvidešimt penkerius metus.

Saulėtas liepos mėnuo Bretanėje. Į idilišką pajūrį atvyksta trys filmo herojai. Dvidešimtmetis Aleksas vasarą ketina praleisti dienomis dirbdamas teniso klube, o vakarais nevaržomai šėldamas vietiniuose baruose. Trisdešimt penkerių Gijomas su žmona ir dukrele apsistoja pajūrio namelyje ir trokšta atgaivinti nerūpestingos jaunystės prisiminimus. O ką tik išsiskyręs penkiasdešimtmetis Pjeras planuoja per atostogas sutvirtinti tėvišką ryšį su savo vaikais. Vis dėlto šiuos trijų skirtingų kartų vyrus kai kas sieja: jiems sunkiai sekasi įgyvendinti lūkesčius. Vasara jiems ruošia kitokį scenarijų... „Jūra, jokio sekso ir saulė“ – tai šilta ir subtili komedija apie lengvabūdiškas trijų vyrų atostogas prie jūros.
 
„Prieš ketverius ar penkerius metus su draugu nuėjom išgerti į barą. Stebėjau ten besibūriuojantį jaunimą – jie leidžia laiką negalvodami, nei kur baigsis vakaras, nei su kuo, nei kaip. Kitaip negu jie, negalėjau gerti nežvilgčiodamas į laikrodį – privalėjau dar tą patį vakarą sėsti už vairo. Ate, jaunyste! Taip užgimė filmo scenarijus“, – sako filmo režisierius ir scenarijaus autorius Christophe’as Turpinas.
 
 

Christophe Turpin

Christophe’as Turpinas karjerą pradėjo kaip scenaristas. Sukūrė keleto filmų scenarijus, o 2007 m. buvo apdovanotas Jacques‘o Prevert‘o prizu už geriausią scenarijų filmui „Žanas Filipas“. Šis filmas taip pat buvo nominuotas „Cezario“ apdovanojimams. 2012 m. Christophe’as Turpinas debiutavo kaip režisierius ilgametražiu filmu „Jūra, jokio sekso ir saulė“, kuriam parašė ir scenarijų.