KARŪNOS BRANGAKMENIAI

Vaizdai

Negalima imti kitų žmonių raktų.

Jaunoji Fragancija kaltinama bendraamžio Ričardo nužudymu. Bet ar tikrai nusikaltimą įvykdė ji? Mergina tardytojui pasižada papasakoti viską nuo pradžių, jeigu šis besąlygiškai patikės jos spalvingo gyvenimo faktais. O buvo taip... Fragancija ir Ričardas gimė tą pačią dieną. Nuo mažens juos siejo nematoma gija. Mergaitės šeima gyveno vargingai, bet darniai. Ji rūpinosi sergančia mama, Dauno sindromu sergančiu broliu ir be paliovos laimės ieškančiu, auksą išrasti bandančiu tėvu. Ričardas augo engiamas reiklaus ir valdingo turtuolio tėvo. Paguodos ir meilės jis ieškojo Fragancijos draugijoj. Tačiau... mergaitė pamilo kitą – geriausią miestelio ledo ritulininką. Kai vieną dieną paslaptingai dingo Fragancijos brolis, įtarimo šešėlis krito ant Ričardo. Fragancija ėmėsi aiškintis, kas nutiko iš tikrųjų.
 
Stebėdami šią pasaką, žiūrovai pažins keletą Vilniaus vietų ir lietuviškų kraštovaizdžių.
 
„Daugelis personažų gyvena keistai, tačiau svajoja apie didžius dalykus, o jų širdys dega aistra. Juos vienija meilė, skausmas ir nepriteklius. Nors personažai nėra blogi iš prigimties, jų poelgiai kartais baigiasi tragiškai. Galiausiai pasaulis sugriūva. Tačiau pelenuose slypi auksinės naujų galimybių užuomazgos...“, – sako režisierė Ella Lemhagen.
 
 
Festivaliai: 

Tarptautinis Berlyno kino festivalis – „Krištolinis lokys“ programoje „Generation 14plus“.

Ella Lemhagen

 
Ella Lemhagen gimė 1965 m. Studijavo kino istoriją Stokholmo universitete, vėliau – režisūrą Švedijos nacionalinėje kino mokykloje. Jos ilgametražis debiutas „Svajonių princas“ sulaukė palankių įvertinimų ir pelnė Švedijos kino apdovanojimą „Guldbagge“ už geriausią režisūrą. Kitas jos filmas, „Patrikas 1,5“, kuriam Ella parašė ir scenarijų, susilaukė kritikų įvertinimo ir komercinės sėkmės Švedijoje bei kitose šalyse.