KAS LIEKA

Vaizdai

Jei kažką myli, paleisk,

sugrįš – vadinasi pasiliks. O jei ne...

 

Savaitgalis gražiame provincijos name. Tėvai ir du sūnūs – Marko su mažamečiu sūnumi ir Jakobas su mergina – planuoja ramiai, be jokių rūpesčių praleisti kelias dienas kartu. Tačiau kai prie pietų stalo motina pareiškia nebevartojanti vaistų nuo klinikinės depresijos, šeimoje jaučiama įtampa pratrūksta. Netrukus prasiveržia ir tarp brolių tvyrojęs nebylus priešiškumas. Kitą rytą motina dingsta iš namų. Namiškiai puola į paniką...
 
Šis filmas – tai sudėtingas, paslapčių ir išdavysčių paženklintas vienos „idealios“ šeimos portretas.
 
„Visiems tenka grįžti namo savaitgaliui ir retai kada viskas praeina sklandžiai. Mes ieškojome įvairių būdų, kaip papasakoti apie tokį savaitgalį, galimus personažų charakterio ypatumus ir galimus konfliktus. Ir nors filmas nėra apie mūsų pačių šeimas, vis dėlto jame daug asmeninių išgyvenimų. Medžiagą tokiai istorijai gali rasti tik giliai savyje“, – pasakoja filmo režisierius Hansas-Christianas Schmidas ir scenarijaus autorius Berndas Lange.
 
 
Festivaliai: 

Berlyno kino festivalis – dalyvavo konkursinėje programoje.

Hans-Christian Schmid

Hansas-Christianas Schmidas gimė 1965 m. Šiuo metu gyvena Berlyne. Studijavo režisūrą Miuncheno kino akademijoje ir scenarijaus rašymą Los Andžele. 2004 m. įkūrė savo kino gamybos kompaniją „23/5“. Visi režisieriaus filmai buvo pristatyti ir apdovanoti tarptautiniuose kino festivaliuose.