Kitoje miško pusėje

Vaizdai

Šviesi, magiška ir nostalgiška pasaka. Atgijusi molinė lėlė susipažįsta su savo aplinkos daiktais ir ima juos vieną po kito prikelti naujam gyvenimui. Pasakiška istorija, nufilmuota natūralioje šviesoje, įrodo, kaip net patys paprasčiausi dalykai anaiptol nėra paprasti.

„Šis filmas – tai sename mano gimtojo Talino name nufilmuota pasaka. Dirbtuvės, kuriose ir vyksta visa istorija, kadaise priklausė garsiai estų tapytojai Ants Laikmaa, o dabar tai – įkvėpimo mano darbams vieta“, – sako režisierė Eva Anu-Laura Tuttelberg.

Eva Anu-Laura Tuttelberg

Eva Anu-Laura Tuttelberg (gimė 1984 m.) 2013-aisiais baigė animacijos magistrantūros studijas Estijos dailės akademijoje. Jos diplominį filmą „Musių malūnas“ rodė daugybė festivalių visame pasaulyje. Filmas taip pat dalyvavo ir „Naujojo Baltijos kino“ konkursinėje programoje. 2014 m. pristatytas pirmasis profesionalus jos filmas „Kitoje miško pusėje“. Režisierė kūrė dekoracijas trumpametražiams stop-motion animacijos filmams „Limonado pasaka“ (2013) ir „Pačiu laiku“ (2014). Šiuo metu Tuttelberg dirba prie filmo „Tik-Tak“.