LIV IR INGMARAS

Vaizdai

Tam tikra prasme,

mes vienas kitame pasėjome revoliuciją.

 

Tai talentingiausio Švedijos režisieriaus, vieno iš didžiausių pasaulio kino meistrų ir jo mūzos bendros kūrybos ir meilės kronikos. Liv ir Ingmaras susitiko filmuojant „Personą“. Jai buvo dvidešimt penkeri, jam – keturiasdešimt šešeri. Anuomet liguistai drovią Liv ir valdingą Ingmarą sujungė ryšys, juntamas net dabar, kai jis anapus, o ji čia, vaikšto lemtingosios Forio salos pakrante. Ši sala tapo meilės, aistros, vienatvės, įniršio, tuštumos, susitaikymo ir didžiulės draugystės liudininke. Visa tai Liv išgyveno su žmogumi, kuris norėjo jos tik sau, bet turėjo dalytis su visu pasauliu. Jis kūrė šedevrus, kurie be tokio intensyvaus, net pragaištingo jųdviejų ryšio, ko gero, nebūtų radęsi.
 
„Liv Ullmann ir Ingmaras Bergmanas yra dvi legendos, kurių kūryba mane, kaip ir kiekvieną kino mylėtoją, nepaprastai žavėjo daugybę metų. Šį filmą kūriau paakintas noro atskleisti, iš ko radosi jų didingumas: iš universalios ir labai realistiškos vyro ir moters istorijos, dviejų įsimylėjėlių istorijos, dviejų draugų, bendražygių, sielos bičiulių istorijos. Šis filmas – kiekvienam, kuris mylėjo, neteko, bet nenustojo mylėt“, – sako režisierius Dheerajas Akolkaras.
 
Festivaliai: 

Pristatytas Haugesiundo tarptautiniame kino festivalyje.

 

Dheeraj Akolkar

Dheerajas Akolkaras baigė architektūros studijas Indijoje. Po studijų intensyviai dirbo Indijos kino industrijoje. Jis rašo scenarijus, režisuoja, dirba operatoriumi ir prodiuseriu. Sukūrė keletą trumpametražių filmų, apdovanotų įvairiuose tarptautiniuose kino festivaliuose. 2007 m. Londone baigė kino magistro studijas ir šiuo metu dirba Didžiojoje Britanijoje, Indijoje ir Skandinavijoje, turi savo kino gamybos kompaniją „Vardo films“. Dheerajas taip pat yra vienas iš Bombėjaus nepriklausomo kino festivalio „Mix“ vadovų. „Liv ir Ingmaras“ yra režisieriaus pirmasis ilgametražis filmas.