MEILĖ

Vaizdai

Ir mano bybys didesnis už smegenis. Bybys turi vieną paskirtį – pistis.

Ir aš viską supisau.

Merfis nebenori būti su savo vaiku ir žmona, kuri tebuvo jaunutė kaimynė, kai jis gyveno su buvusia mergina Elektra. Tik susipažinę ir parūkę žolės, jie mylėjosi trise, ir šį prisiminimą Merfis saugo kaip didžiausią brangenybę, praskaidrinančią niūrią pirmą Naujųjų metų dieną. Tada, paskendęs kūniškuose malonumuose su dviem patraukliomis moterimis, gulėdamas popietės saulės apšviestoje lovoje, jis buvo laimingas. Mylėjo ir jautėsi mylimas. Dabar toks nėra. Merfis nepaliauja galvoti apie Elektrą ir jųdviejų meilės nuotykius. Apie dvejus laukinės aistros metus.

„Šiuo filmu labiausiai priartėju prie to, ką per gyvenimą sužinojau apie būtį. Taip pat tai pats melancholiškiausias filmas. Man malonu, kad galiu dalytis šiuo džiaugsmo, ekstazės, atsitiktinumų ir klaidų kaleidoskopu“, – sako režisierius Gasparas Noé.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – „Queer Palm“ nominacija.

Gaspar Noé

Gasparas Noé, gimęs 1963 m., yra argentiniečių kilmės režisierius ir scenaristas. Šiuo metu gyvena ir kuria Prancūzijoje. Paryžiuje gyvena jau nuo dvylikos metų, čia studijavo filosofiją ir kiną. Režisieriaus debiutas – trumpametražis filmas „Carne“ (1991). 1998-aisiais pasirodė pirmasis ilgametražis jo kūrinys „Esu vienas“, o 2002 m. pristatytas „Nesugrąžinamas laikas“ Kanuose sukėlė susidomėjimo ir pasipiktinimo bangą dėl žiaurių prievartos scenų. Filmas „Pasinerk į tuštumą“ (2009) pelnė kritikų ir žiūrovų pripažinimą.