MŪSŲ VAIKAI

Vaizdai

Ar supranti, kaip vaikai jaučiasi, matydami tave tokią?

 

Filmas pasakoja aistringai vienas kitą mylinčių jaunų žmonių, Muniro ir Miurielės, istoriją. Maroke gimusį Munirą nuo mažens augina gydytojas Pinžė. Sunkiai besiverčiančios šeimos atžalai vyras Belgijoje suteikė namus, išsilavinimą ir darbą. Muniras jaučiasi dėkingas ir kartu priklausomas nuo globėjo malonės. Tačiau kuomet vaikinas veda mylimąją ir vienas po kito gimsta keturi jųdviejų vaikai, gydytojo kišimasis į sutuoktinių gyvenimą tampa nebepakeliamas. Muniras vis labiau jam paklūsta, o Miurielė jaučiasi įkliuvusi į spąstus. Jauna moteris trokšta ramybės, savų namų ir nuo aplinkinių nepriklausomo gyvenimo. Emocinė įtampa šeimoje pasiekia kulminaciją... „Mūsų vaikai“ – tai tikrais įvykiais paremta, įtaigiai ir talentingai suvaidinta psichologinė drama.
 
Šį filmą Belgija pristato „Oskarams“.
 
„Šeimoje mokomės demokratijos, tačiau šeima yra ir geriausia vieta stebėti diktatūros apraiškas. Mane labiausiai domina šeimos ydos. Visi dalykai, kurių savo šeimose nepastebime, tačiau kurių dalimi esame. Mums nejauku, nes nežinome, kur slypi problemos užuomazgos. Nesugebame išsilaisvinti iš iškreiptų tarpusavio ryšių“, – sako režisierius Joachimas Lafosse’as.
 
Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – pristatytas programoje „Ypatingas žvilgsnis“, geriausios aktorės apdovanojimas.

 

Joachim Lafosse

Joachimas Lafosse’as gimė 1975 m. Belgijoje. Studijavo Belgijos Medijų meno institute. Jo baigiamasis trumpametražis filmas „Gentis“ pristatytas daugelyje kino festivalių ir laimėjo keletą apdovanojimų. Joachimas Lafosse’as yra režisierius, scenaristas, taip pat rašo pjeses teatrui.