PO

Vaizdai

Sakė, kad buvau kaip lunatikas. Kad nežinojau, ką darau. Bet aš viską prisimenu.

Iš kalėjimo grįžęs paauglys Jonas nori pradėti naują gyvenimą. Jo jaunesnis brolis spėjo gerokai paaugti, o tėvui ūkyje kaip tik praverstų papildomos rankos. Jonas mokosi vairuoti traktorių, vakarais sėdi prie televizoriaus, o rytais bėgioja. Tokio paprasto ir nuobodaus gyvenimo jam visiškai pakaktų. Tačiau žiūrėdami į jį miestelio žmonės tyliai šnabždasi. Jie nepamiršo. Ir jie neatleido. Ramaus gyvenimo Jonas čia neras, nes vietiniams jis atrodo amžiams suteptas krauju… Jonas pamažu grįžta prie to, nuo ko bandė pabėgti.

„Šis filmas siekia atrasti žmogiškumą ten, kur jį mažiausiai tikimės aptikti, ir drąsina žmones dar kartą pažvelgti į tuos, su kuriais lygintis nenorime. Skausminga suprasti, kad visi esame labai panašūs. „Mus“ ir „juos“ skiria tik plonytė linija“, – sako režisierius Magnusas von Hornas.

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – „Auksinės kameros“ nominacija; Londono kino festivalis – Saderlando apdovanojimo debiutinių ilgametražių filmų konkursinėje programoje nominacija; pristatytas Europos kino apdovanojimams.

Magnus von Horn

Magnusas von Hornas gimė 1983 m. Geteborge, Švedijoje. Baigė kino režisūros studijas Nacionalinėje Lenkijos kino mokykloje Lodzėje. Šiuo metu gyvena Varšuvoje. Studijų metais pristatė keletą trumpametražių filmų („Radek“, „Aidas“, „Be sniego“), kurie pelnė daugybę apdovanojimų kino festivaliuose visame pasaulyje. „Po“ yra jo debiutinis ilgametražis filmas.