PO LIUSIJOS

Vaizdai

Vieno teprašau -

gerai elgtis ir mokytis.

 

Praėjo pusmetis po Liusijos žūties autoavarijoje. Jos vyras Robertas su paaugle dukra Alechandra persikrausto į Meksiko miestą, kur bando pradėti naują gyvenimo etapą. Atrodytų, Alechandra daug lengviau stojasi ant kojų, tačiau po vieno vakarėlio mokykloje prasidėjusios patyčios merginos gyvenimą paverčia pragaru. Alechandra gėdijasi ir negali pasikalbėti su tėvu. Jos tyliai slepiama kančia nenumaldomai auga į dar didesnę nelaimę.
 
Šį filmą Meksika pristato „Oskarams“.
 
„Smurtas egzistuoja visur. Patyčios mokykloje. Smurtas gatvėje, smurtas darbovietėje. Netgi tai, kaip tėvas bendrauja su dukra (tiksliau, kaip jam nepavyksta su ja bendrauti) tampa savotiška smurto forma. Stengiausi nekelti į ekraną brutalių scenų, nes jos tik atitolina mus nuo pasakojamos istorijos. Svarbiausia – personažų emocinė reakcija į smurtą ir jo poveikis jų santykiams“, – sako režisierius Michelis Franco.

 

Festivaliai: 

Kanų kino festivalis – programos „Ypatingas žvilgsnis“ laureatas.

 

Michel Franco

Michelis Franco gimė 1979 m. Meksikoje. Studijavo medijas, po studijų pradėjo kurti trumpametražius filmus. Keli režisieriaus trumpametražiai filmai buvo apdovanoti tarptautiniuose kino festivaliuose. Taip pat kūrė reklamas bei muzikinius klipus. 2009 m. pasirodė režisieriaus ilgametražis debiutas „Danielis ir Ana“, kuris buvo pristatytas Kanų kino festivalio programoje „Režisierių savaitė“. Antrojo režisieriaus ilgametražio filmo „Po Liusijos“ scenarijus buvo kuriamas gavus Kanų programos „Cinéfondation“ paramą.