SLĖPYNĖS

Vaizdai

– Jei šitai tęsis amžinai, mes pasensim. Ir numirsim. Bet tai padarysim kartu, laikydamiesi už rankų.

– Norėčiau šito.

Keturi jauni žmonės iš Londono apsistoja nuošaliame, žalumos apsuptame vienkiemyje. Keisdamiesi poromis jie drauge leidžia dienas ir naktis, jaukinasi vienas kitą, tikrina savo laisvės ribas. Erosas pripildo jų pasaulį laimės ir šviesos – kūnai ir sielos atgauna gyvenimo geismą, o atoki buveinė suteikia taip išsiilgtą artumą. Skendėdami palaimingoje pilnatvėje, filmo veikėjai nebyliai klausia, ar tai, ką esame įpratę laikyti normomis, visada nuoširdu ir tikra.

„Labiau nei sekso trise idėją norėjau tyrinėti monogamiją ir problemas, su kuriomis susiduriame, norėdami pakeisti savo požiūrį į santykius ir neįskaudindami kito. Tai filmas apie meilę ir vienatvę“, – sako režisierė Joanna Coates.

Festivaliai: 
Tarptautinis Edinburgo kino festivalis – Michaelo Powello apdovanojimas geriausiam britiškam ilgametražiam filmui.

Joanna Coates

Joanna Coates yra BAFTA nominuota režisierė. Ji kūrė ilgo ir trumpo metražo dokumentinius filmus tokioms organizacijoms kaip „More4“ („Channel 4“), Nacionaliniam teatrui, Karališkajai operai, dienraščiui „The Guardian“. J. Coates filmai buvo pristatyti tarptautiniuose ir Jungtinės Karalystės kino festivaliuose. Trumpametražis filmas „Kur jie dabar?“ (2011) pelnė tarptautinį pripažinimą ir sėkmingai keliavo po festivalius įvairiose šalyse. „Slėpynės“ yra debiutinis ilgametražis režisierės filmas.