SOUNDBREAKER

Vaizdai

Galiu eiti vienu keliu, bet jų yra tūkstančiai ar net milijonai.

Kam laikytis tik vieno iš jų?

Kūrybingas ir talentingas muzikantas Kimmo Pohjonenas gėdijosi akordeono – „mamyčiukų instrumento“. Tačiau būdamas trisdešimt dvejų K. Pohjonenas atrado savitą grojimo būdą ir suprato ėjęs neteisingu keliu. Nuo to laiko nesiliauja jo eksperimentai ir projektai: pradedant bendradarbiavimu su garsiuoju Kronos styginių kvartetu, baigiant koncertu, kuriame ūkio technika tampa savarankišku instrumentu. K. Pohjonenas atveria iki šiol nematytas akordeono galimybes, taip pelnydamas stulbinamą populiarumą tiek Suomijoje, tiek už jos ribų. Jis drąsiai „laužo“ garsą ir taisykles, anksčiau varžiusias jį kaip menininką ir kaip žmogų.
 
„Kimmo Pohjoneno muzika yra visiškai išbaigta savyje, tad tenorėjau suteikti jai vaizdą. Kimmo garsų pasaulis pažadina manyje stiprias vizijas ir įvaizdžius“, – sako režisierius Kimmo Koskela.
 
Festivaliai: 

Tarptautinis meno filmų festivalis (Kanada) – apdovanojimas už kūrybingumą.

Kimmo Koskela

Kimmo Koskela gimė 1960 m. Gyvena ir dirba Helsinkyje. Nuo 9-ojo dešimtmečio pradžios dirba kine, fotografuoja, kuria video ir medijų meną. Jis dirbo su ryškiausiais Suomijos vizualiųjų menų kūrėjais, tokiais kaip Eija-Liisa Ahtila ir Arno Minkkinenas. Kimmo Koskela yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinio Suomijos video ir medijų meno kūrėjų. Jis taip pat daug prisidėjo skatinadamas medijų technologijų taikymą teatre.