Sveiki atvykę į Norvegiją!

Vaizdai

Galėtumėt per vidurį apgyvendint budistus, jie būtų buferis tarp hinduistų ir sunitų.

Giedrai kalbėti apie sudėtingus dalykus, tokius kaip pastaraisiais metais Europą krečianti pabėgėlių krizė, yra nemenkas išbandymas. Tačiau atrodo, jog šis filmas sugeba ir juoko ašarą išspausti, ir priminti, kad nuo Afrikos iki Arkties svarbiausia būti žmogumi.

Ne itin sėkmingas verslininkas Primusas (akt. Anders Baasmo Christiansen) sugalvoja planą, kaip žūtbūt išlaikyti šeimos verslą – viešbutį. Jis nusprendžia transformuoti viešbutį į pabėgėlių priėmimo centrą, ir pusšimtį jų priglaudžia dar nė nebaigęs statybos darbų. Ne visai suvokiantį, ką daro, verslininką gelbsti kur kas nuovokesnis pabėgėlis Abedi (akt. Olivier Mukata), be kurio centre jau pirmą vakarą būtų įsiplieskęs religinis karas.

Festivaliai: 

Geteborgo kino festivalyje – auditorijos skirtas Geriausio Šiaurės filmo („Best Nordic Film“) apdovanojimas.

Rune Denstad Langlo

Rune Denstadas Langlo yra norvegų režisierius, darbą kine pradėjęs po ilgų paieškų kitose srityse. Per savo kino kūrėjo karjerą R. D. Langlo sukūrė televizijos filmų, pilnametražių dokumentinių juostų ir vaidybinių filmų. Pirmasis jo vaidybinis filmas „Šiaurė“ (2009 m.) – už šį darbą R. D. Langlo pelnė Geriausio naujo vaidybinio kino režisieriaus apdovanojimą Tribekos festivalyje. Juosta rodyta „Scanoramoje“.