2018

Nemigos užrašai

Latvija 2017 m. 12 min.
Antons Barons

Akla meilė

Vokietija 2017 m. 98 min.
Tom Lass

Akloji zona

Norvegija 2018 m. 98 min.
Tuva Novotny

Albinosas Nojus

Islandija, Vokietija, Didžioji Britanija, Danija 2003 m. 93 min.
Dagur Kári

Amžinasis kelias

Suomija, Švedija, Estija 2017 m. 103 min.
Antti-Jussi Annila

Apskritimas

Turkija 2016 m. 14 min.
Rûken Tekeş

Atostogos

Danija, Nyderlandai, Švedija 2018 m. 93 min.
Isabella Eklöf

Atpaveldėtieji

Ispanija 2017 m. 19 min.
Laura Ferrés

Atsargiai, ragana!

Serbija, Makedonija 2018 m. 90 min.
Raško Miljković

Atvertos širdys

Danija 2002 m. 113 min.
Susanne Bier

Baidyklė

Vokietija 2017 m. 12 min.
Nikita Diakur

Bergmanas: lemtingi metai

Švedija 2018 m. 118 min.
Jane Magnusson

Dirbtiniai juokai

Portugalija 2016 m. 29 min.
Gabriel Arbantes

DRIB

Norvegija 2017 m. 88 min.
Kristoffer Borgli

Drugeliai

Turkija 2018 m. 117 min.
Tolga Karaçelik

Egzotiškasis Kasandras

Prancūzija 2018 m. 73 min.
Marie Losier

Ekstazė

Prancūzija, Belgija 2018 m. 95 min.
Gaspar Noé

Euforija

Italija 2018 m. 120 min.
Valeria Golino

Fortūna

Šveicarija, Belgija 2017 m. 106 min.
Germinal Roaux

Gailestingumo šūvis

Vokietija 1976 m. 95 min.
Volker Schlöndorff

Garbėtroška

Austrija, Vokietija 2017 m. 30 min.
Jannis Lenz

Gėlių slėnis

Vengrija 2018 m. 83 min.
László Csuja

Genezė

Vengrija 2018 m. 120 min.
Árpád Bogdán

Gera širdis

Islandija, Danija, JAV, Prancūzija, Vokietija 2009 m. 90 min.
Dagur Kári

Gerasis ganytojas

Estija 2018 m. 22 min.
Evar Anvelt

Geroji naujiena

Airija, Belgija, Danija, Nyderlandai 2017 m. 101 min.
Rebecca Daly

Grobuonys

Islandija 2018 m. 95 min.
Börkur Sigthorsson

Informacijos dangus

Pietų Korėja, Nyderlandai 2017 m. 24 min.
Daniel van der Velden, Vinca Kruk

Ingmaro Bergmano beieškant

Vokietija, Prancūzija 2018 m. 99 min.
Margarethe von Trotta, Felix Moeller

Išeiti iš namų

Lietuva 2018 m. 70 min.
Miglė Satkauskaitė

Jaunuoliai prie lango

Prancūzija 2017 m. 18 min.
Loukianos Moshonas

Jimis

Švedija 2018 m. 88 min.
Jesper Ganslandt

Jo vardas buvo Kuro

Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Liuksemburgas, Japonija 2017 m. 84 min.
Joji Koyama, Tujiko Noriko

Kai perplauksi upę

Lietuva 2018 m. 29 min.
Klaudija Matvejevaitė

Kaip šuo su kate

Lenkija 2018 m. 100 min.
Janusz Kondratiuk

Kaltė

Danija 2018 m. 85 min.
Gustav Möller

Kariaujanti moteris

Islandija, Prancūzija 2018 m. 101 min.
Benedikt Erlingsson

Keršto tyrumas

Danija 2018 m. 100 min.
Christoffer Boe

Kobainas

Nyderlandai, Belgija, Vokietija 2018 m. 100 min.
Nanouk Leopold

Kolektyvas.AŠ

Latvija 2018 m. 21 min.
Adriana Roze

Kopa Loka

Graikija 2017 m. 14 min.
Christos Massalas

Krautuvų valsas

Vokietija, Austrija 2018 m. 125 min.
Thomas Stuber

Kvėpuokite įprastai

Islandija, Švedija, Belgija 2018 m. 95 min.
Isold Uggadottir

La Bokoje

Šveicarija, Argentina 2016 m. 26 min.
Matteo Gariglio

Laiko kodas

Ispanija 2016 m. 15 min.
Juanjo Giménez

Laiko tiltai

Latvija, Lietuva, Estija 2018 m. 78 min.
Audrius Stonys, Kristīne Briede

Laimingasis Ladzaras

Italija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija 2018 m. 120 min.
Alice Rohrwacher

Laivas

Lietuva 2018 m. 28 min.
Jokūbas Lapinskas

Limonadas

Rumunija, Vokietija, Švedija, Kanada 2018 m. 88 min.
Ioana Uricaru

Liūdnas ir tuo patenkintas

Graikija, Lenkija 2018 m. 99 min.
Babis Makridis

Mariam Agladze

Mariam Agladze baigė kino režisūros studijas Taline, Estijoje. Bedradarbiavo su skirtingomis kūrybinėmis grupėmis iš Lietuvos ir Suomijos. Jos pirmas trumpametražis filmas buvo nominuotas Hong Kongo kino festivalyje bei laimėjo pagrindinį prizą konkursinėje Naujojo Baltijos kino programoje. Šiuo metu ji gyvena Tbilsyje, Gruzijoje.

Meilė

Vengrija, Prancūzija 2016 m. 15 min.
Réka Bucsi

Meilės istorija

Slovėnija, Italija, Norvegija 2018 m. 105 min.
Sonja Prosenc

Mes jauni ir mūsų dienos ilgos

Prancūzija 2017 m. 73 min.
Léa Forest, Cosme Castro

Mitybos grandinė

Estija 2018 m. 9 min.
Mari Kivi, Liis Kokk

Moteris, vyras ir šuo

Bulgarija, Vokietija, Prancūzija 2018 m. 96 min.
Milko Lazarov

Muštynės Švedijos paplūdimy!!

Švedija 2016 m. 15 min.
Simon Vahlne

Namas, kurį pastatė Džekas

Danija, Prancūzija, Vokietija, Švedija 2017 m. 155 min.
Lars von Trier

Nanuli ir Gogis

Estija, Gruzija 2018 m. 14 min.
Mariam Agladze

Našlė ragana

Kinija 2018 m. 118 min.
Cai Chengjie

Naujasis Baltijos kinas. II programa

Latvija, Estija 2018 m. 95 min.

Nepamiršk manęs

Izraelis, Prancūzija, Vokietija 2017 m. 87 min.
Ram Nehari

Nežinomas karys

Suomija, Belgija, Islandija 2017 m. 132 min.
Aku Louhimies

Nina

Slovakija, Čekijos Respublika 2017 m. 86 min.
Juraj Lehotský

Notingvudo princas

Prancūzija, Vokietija, Kataras 2017 m. 85 min.
Sonia Kronlund

Nukarpyti šuniui nagus

Suomija 2003 m. 104 min.
Markku Pölönen

Nuostabūs dalykai

Italija 2017 m. 94 min.
Giorgio Ferrero, Federico Biasin

Nuožmūs dievai

Lietuva 2018 m. 17 min.
Vytautas Oškinis

Nusikaltėlio dienoraštis

Švedija 2017 m. 97 min.
Ivica Zubak

Pakilti iš pelenų

Norvegija, Švedija 2018 m. 86 min.
Camilla Strøm Henriksen

Panspermija

Lietuva 2018 m. 26 min.
Mindaugas Docaitis

Parašyta / Atrašyta

Rumunija 2016 m. 20 min.
Andrian Silișteanu

Pašėlusios gastrolės

Norvegija, Švedija 2018 m. 94 min.
Christian Lo

Paskutinė karaliaus kelionė

Danija 2018 m. 90 min.
Kasper Kalle

Per tave visos bėdos

Prancūzija 2018 m. 107 min.
Pierre Salvadori

Pergalės diena

Vokietija 2018 m. 94 min.
Sergei Loznitsa

Petra

Ispanija, Prancūzija, Danija 2018 m. 107 min.
Jaime Rosales

Pilni namai

Estija 2016 m. 17 min.
Kristjan Holm

Priemiesčio paukščiai

Kinija 2018 m. 118 min.
Qiu Sheng

Prieš atmintį

Izraelis, Prancūzija 2017 m. 92 min.
Yehonatan Indursky

Prisilietimas

Švedija 1971 m. 106 min.
Ingmar Bergman

Procesas

Nyderlandai 2018 m. 125 min.
Sergei Loznitsa

Ramiai sėdintis dramblys

Kinija 2017 m. 230 min.
Hu Bo

Riba

Švedija, Danija 2018 m. 110 min.
Ali Abbasi

Šaltasis karas

Lenkija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija 2018 m. 85 min.
Pawel Pawlikowski

Sara vaidina vilkolakį

Šveicarija, Vokietija 2017 m. 86 min.
Katharina Wyss

Sarabanda

Švedija, Italija, Vokietija, Suomija, Danija, Austrija 2003 m. 110 min.
Ingmar Bergman

Saulėlydis

Vengrija, Prancūzija 2018 m. 144 min.
László Nemes

Savaip sąžiningas žmogus

Norvegija 2010 m. 107 min.
Hans Petter Moland

Scenos iš vedybinio gyvenimo

Švedija 1973 m. 303 min.
Ingmar Bergman

Septintasis antspaudas

Švedija 1957 m. 96 min.
Ingmar Bergman

Širdies reikalai

Švedija 2017 m. 100 min.
Fanni Metelius

Širdžių ėdikas

Danija, Švedija 2017 m. 100 min.
Milad Alami

Šoklys

Rusija, Lietuva, Airija, Prancūzija 2018 m. 95 min.
Ivan I. Tverdovsky

Spec. Žvėrynas

Lietuva, Latvija 2018 m. 92 min.
Andrius Lekavičius

Stovintis vanduo

Lietuva 2018 m. 17 min.
Dagnė Gumbrevičiūtė

Šunauja

Ispanija 2017 m. 82 min.
Andrés Goteira

Suspiria (1977)

Italija 1977 m. 97 min.
Dario Argento

Suspiria (2018)

Italija, JAV 2018 m. 152 min.
Luca Guadagnino

Tai nutiko 2557-aisiais

Vokietija, Tailandas 2018 m. 111 min.
Roderick Warich

Tranzitas

Vokietija, Prancūzija 2018 m. 101 min.
Christian Petzold

Tu gyvendamas džiaukis

Švedija 2007 m. 90 min.
Roy Andersson

Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio

Lietuva 1991 m. 88 min.
Raimundas Banionis

Vaikinai irgi verkia

Italija 2018 m. 95 min.
Damiano D'Innocenzo, Fabio D'Innocenzo

Vakarėlis

Airija 2016 m. 14 min.
Andrea Harkin

Visatos angelai

Islandija 1999 m. 95 min.
Fridrik Thór Fridriksson

Viskas bus gerai

Prancūzija 2017 m. 15 min.
Céline Devaux

Vyro žudikė. Nekaltoji. Šešėlis.

Estija, Lietuva 2017 m. 140 min.
Sulev Keedus