Bilietai į „Scanoramą“ prekyboje jau nuo spalio 21 d. | Scanorama - Europos šalių kino forumas

Bilietai į „Scanoramą“ prekyboje jau nuo spalio 21 d.

Bilietai į „Scanoramą“ prekyboje jau nuo spalio 21 d.

Lapkričio 3 d. prasidės didžiausias rudens kino renginys – Europos šalių kino forumas „Scanorama“. Bilietai į filmus prekyboje pasirodys jau spalio 21 d. penktadienį, 12 val. O ištikimiausi kino mylėtojai savo kalendoriuose gali pasižymėti spalio 26-ąją – šią dieną vyks „Scanoramos“ abonementų akcija.

„Šių metų programa – trejopas atspindys. Pirma, joje surinkti filmai, šiemet kėlę didžiausias diskusijas, ovacijas ir pasipiktinimą viso pasaulio festivaliuose. Antra, tai yra kūriniai, kurių dėmesio centre – opiausios mūsų visuomenės problemos, nuo politinių neramumų iki amžinų egzistencinių klausimų. Galiausiai, tai yra kinas, kuris apmąsto ne tik savo aplinką, bet ir pats save, niekada nepavargsta ieškoti savo kaip meno šakos misijos ir estetikos. Neabejoju, šių metų „Scanoramoje“ kiekvienas turės galimybę atrasti savo asmeninių iššūkių ir favoritų. Svarbiausia – nepavėluoti į seansą“, – sako „Scanoramos“ programos sudarytojas Dmitrij Gluščevskij.

Abonementų akcija vyks spalio 26-ąją, trečiadienį, nuo 10.30 val., kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, Vilniuje, bei nuo 10 val. „Forum Cinemas“ kino teatruose Kaune ir Klaipėdoje. Iki pat vidurnakčio perkant 10 bilietų abonementą, jis kainuos 31 Eur. Ne akcijos dienomis šis dešimties bilietų abonementas kainuos 36 eurus.

Akciniai abonementai negalios „Skalvijos“ kino centre, perkant bilietus į iškilmingą festivalio atidarymo ir uždarymo ceremonijų ir filmų seansus bei Naktis su Larsu von Trieru seanse.

Festivalio bilietus į ŠMC kino salėje vykstančius „Scanorama“ seansus galima įsigyti ŠMC kasoje likus valandai iki seanso. Europos šalių kino forumas „Scanorama“ šiemet vyks lapkričio 3–20 dienomis, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.