BJR - Japonijos koprodukcijos forumas | Scanorama - Europos šalių kino forumas

BJR - Japonijos koprodukcijos forumas

pirmos naujienos fotke

BJR - Japonijos koprodukcijos forumas

Niekas neabejoja, kad japonų kino filmai išties puikūs. Bet ar be „Godzilos“, Takešio Kitano, japonų vaiduoklių istorijų ar Akiro Kurosavo (Akira Kurosawa) girdėjote apie gendaigeki, šomingeki ar seišunoeiga žanrus? Ar žinote tokius kino kūrėjus kaip Takita, Hirojuki Nakano ar Satoši Kon? Ar turite žinių apie japonų kino pramonę?

Mažai kas žino, kad kultūros, ekonomikos ir meno atžvilgiu be galo įvairi Japonijos kino pramonė yra viena didžiausių pasaulyje. Pažinkite šią neįprastą kino įvairovę, susipažinkite su profesionaliais kino kūrėjais ir pasidalykite savo, kaip kino kūrėjo, patirtimi!

Programa

2011 m. lapkričio 11-13 d. Vilniuje, Europos šalių kino forumo SCANORAMA metu, vyks Baltijos jūros regiono šalių – Japonijos koprodukcijos forumas, skirtas bendros gamybos filmų galimybėms aptarti. Ten turėsite puikią progą susipažinti su Japonijos ir Baltijos jūros regiono šalių kino filmų kūrėjais, dalyvausite meistriškumo pamokose, žiuri diskusijose, pristatysite savo filmo projektą ir išgirsite žinomų kino filmų kūrėjų atsiliepimus.

Šioje programoje, kuri rengiama pagal Europos Sąjungos Baltijos jūros regiono programą ir vyks 2011 m. lapkričio 11-13 d., joje kviečiama dalyvauti 10 Japonijos ir 10 Baltijos jūros regiono šalių (po 2 iš Vokietijos, Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Suomijos) naujosios kartos kino kūrėjų profesionalų. Renginys vyks anglų kalba.

Kas gali teikti paraiškas?

Norėdami dalyvauti programoje, turėtumėte parodyti, kad jau esate sukaupęs patirties audiovizualinėje srityje kaip prodiuseris, kino filmo kūrėjas ar scenaristas ir pateikti kino filmo projekto sumanymą. Projektai su Japonijai aktualia tematika ir (arba) problematika – būtų privalumas.

Paraiškos formą rastite ČIA. Užpildytą paraišką siųskite adresu forum@scanorama.lt.

Jei kyla  klausimų, kreipkitės į Rūtą Bogužaitę

tel.: 00 370 601 07802; el. paštas: forum@scanorama.lt

Užpildytų paraiškų laukiame iki 2011 m. liepos 15 d. imtinai.