„Pinos“ premjeroje – mados kūrėjų desantas | Scanorama - Europos šalių kino forumas

„Pinos“ premjeroje – mados kūrėjų desantas

„Pinos“ premjeroje – mados kūrėjų desantas

Pirmadienio vakarą Europos šalių kino forume „Scanorama” įvyko legendinio vokiečių režisieriaus Wimo Wenderso dokumentinio 3D filmo „Pina“ premjera, kuri sulaukė ypač didelio susidomėjimo – salėje nebuvo nė vienos laisvos vietos. Garsiai avangardo choreografei Pinai Bausch skirtas filmas sudomino ir daugybę šokio menui neabejingų mados pasaulio žvaigždžių.

Salėje buvo galima pamatyti daugelį savaitgalį praūžusios „Mados infekcijos“ dalyvių ir organizatorių – idėjinę renginio vadę ir vieną iš organizatorių Sandrą Straukaitę, „Mados infekcijos“ prodiuserę Renatą Mikailionytę, dizainerius Egidijų Sidarą, Jurgą Januškevičiūtę-Žiugždienę, Agnę Kuzmickaitę ir kitus.

Tarp žiūrovų buvo galima išvysti ir „Tele bim bam“ sielą Neringą Čereškevičienę, dizainerę Juliją Janulaitytę su Stasiu Baltakiu.

Dėl itin didelio žiūrovų susidomėjimo Europos šalių kino forumas „Scanorama” šiandien paskelbė apie papildomą trimatės dokumentinės Wimo Wenderso juostos „Pina“ seansą. Jis įvyks lapkričio 21 d., pirmadienį, 22 val. kino teatre „Forum Cinemas Vingis”.

Vokietija 3D dokumentinį filmą „Pina“ pristato „Oskarui”.