„Scanoramos“ bilietų pradžią lydės abonementų akcija | Scanorama - Europos šalių kino forumas

„Scanoramos“ bilietų pradžią lydės abonementų akcija

„Scanoramos“ bilietų pradžią lydės abonementų akcija

Šiemet jau tryliktus metus vyksiantis Europos šalių kino forumas „Scanorama“ kino gerbėjus džiugins ne tik vertingiausiais filmais iš visos Europos, įdomiomis pažintimis su jaunais ir jau patyrusiais kino meistrais, bet ir abonementų akcija perkant bilietus į festivalio filmus.

Bilietai prekyboje pasirodys spalio 29 d., ketvirtadienį, 11 val.. Tądien įvyks ir jau tradicine tapusi „Scanoramos“ abonementų akcija – perkant 10 bilietų, vieno bilieto kaina bus 3,1 euro, t.y. 10 bilietų bus galima įsigyti už 31 eurą. Ne akcijos dienomis šis dešimties bilietų abonementas kainuos 36 eurus.

Abonementų akcija spalio 29-ąją nuo 11 val. vyks „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune ir –pirmą kartą „Scanoramos“ istorijoje – Klaipėdoje. Šie abonementai negalios į „Scanoramos“ atidarymo ir uždarymo renginius bei siaubo komedijų naktį „Ateiviai, zombiai ir poniai“.

„Festivalio programoje žiūrovų šiemet laukia filmai, kuriuos radome Kanų, Berlyno, Lokarno ir kituose svarbiausiuose kino festivaliuose. Filmai kvies diskutuoti, ginčytis ir klausti, o po seansų dar ilgai nepaliks minčių, – pasakoja „Scanoramos“ programos koordinatorė Monika Gimbutaitė. – Kasmet „Scanorama“ sulaukia vis daugiau žiūrovų, todėl remdamiesi ankstesnių metų patirtimi, rekomenduojame nedelsti ir pamatyti norimus filmus išsirinkti kuo anksčiau. Festivalio repertuaras bus paskelbtas jau spalio 27 d.“

Abonementus galima įsigyti čia.

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ šiemet vyks lapkričio 5–22 dienomis, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.